Mramori me borë përzgjidhet ndër fotot më të bukura nga Bazaar

Prishtinë | 27 Shk 2018 | 19:32 | Nga

Revista e njohur “Harper Bazaar” ndër skenat më të bukura të dëborës në të gjithë Evropën ka përzgjedhur dhe një foto nga fshati Mramor i Kosovës.

“Ndërsa ‘Bisha nga Lindja’ mbërrin, shikoni pamjet më të mbuluara me dëborë si për Instagram”, shkruan në përshkrim, transmeton Ekonomia Online.

Colosseum in the snow Rome Italy

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme