Nëna me bebe në krah i shpëton vdekjes për pak centimetra

Prishtinë | 12 Dhj 2018 | 14:45 | Nga Ekonomia Online

Një nënë me beben në krah i ka shpëtuar aksidentit kur i shmanget për pak centimetra goditjes nga kamioni i sapo aksidentuar.

Në videon e incizuar përmes kamerës së një veture, shihet një grua në Vietnam që vrapon pasi vëren se kamioni kishte humbur kontrollin dhe po shkonte në drejtim të veturës së saj.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme