Një person sulmohet nga banda e majmunëve

Prishtinë | 14 Jan 2022 | 16:04 | Nga Ekonomia Online

Një burrë është sulmuar nga një grup majmunësh në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur në Indinë Veriore, ai po kthehej në shtëpi kur majmunët iu vërsulen duke e hedhur në tokë.

Pamjet tregojnë momentin kur njëri nga majmunët i hidhet sipër Nikunj Goyal, shitës temjani në qytetin e Vrindavanit të Indisë, dhe e hedh në tokë.

Më pas, dy majmunë të tjerë kërcejnë mbi të dhe e kafshojnë. Ishte fqinji i tij që i erdh në ndihmë Goyal.

Viktima pësoi kafshime dhe gërvishtje nga sulmi. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme