Një tjetër tërmet godet Tiranën gjatë natës

Prishtinë | 27 Jan 2020 | 08:34 | Nga Ekonomia Online

Një tjetër tërmet është ndjerë në orën 02:40 të mesnatës në Tiranë.

Tërmeti ishte me magnitudë 3.6 ballë të shkallës Rihter me epiqendër 1 kilometër në fshatin Bupq të Fushë Krujës.

Të dhënat e Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit tregojnë se tërmeti kishte thellësi prej 34 kilometrave. /Telegrafi/


Fjalë Kryesore:

Të ngjashme