Parashutisti ngec në shtyllën e ndriçimit gjatë paradës

Prishtinë | 13 Tet 2019 | 16:20 | Nga Ekonomia Online

Një parashutist hasi vështirësi të mëdha gjatë paradës ushtarake për festën kombëtare të Spanjës.

Duke bërë uljen e tij, pasi valëviti flamurin spanjoll, parashutisti u pengua nga një shtyllë rrugore e ndriçimit.

Ky zhvillim tërhoqi vëmendjen e qindra pjesëmarrësve, përfshirë Mbretin Felipe. Monarku spanjoll drejtoi paradën ushtarake, në të cilën mori pjesë dhe kryeministri në detyrë, Pedro Sanchez.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme