Rusi/Ariu “shqyen” trajnerin e cirkut në sy të fëmijëve të tmerruar

Prishtinë | 24 Tet 2019 | 18:36 | Nga Ekonomia Online

Pamjet horror nga momenti kur një ari gjigant sulmon zbutësin e cirkut në mes të performancës në Rusi. Ariu i murrmë ishte duke u udhëhequr nga trajnuesin në numrin e radhës në cirkun e Karelias perëndimore, Rusi kur është hedhur mbi burrin duke e shtrirë atë në tokë me forcë.

Nga pamjet shihet qartë se kafsha e fuqishme e kafshon burrin në kokë dhe qafë, teksa fëmijët të lemerisur bërtasin nga tmerri.

U desh ndërhyrja me elektroshok për të ndaluar kafshën e egër teksa spektatorët fluturuan jashtë menjëherë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme