Shitësi i armëve vret grabitësin (Video)

Prishtinë | 12 Jan 2017 | 14:27 | Nga

Një moment mjaft dramatik është regjistruar nga kamerat e sigurisë, kur pronari i dyqanit të armëve vret grabitësin, raporton DailyMail.
Dy grabitës me maska dhe armë në dorë u futën në dyqanin e armëve për të vjedhur, por gabuan rëndë.

Pronari i dyqanit, 64-vjeçar, nxori armën e tij dhe shtiu drejt tyre, duke lënë njërin të vdekur, derisa tjetri ikën. Ngjarja ka ndodhur në Mableton të Gjeorgjisë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme