Shpikjet më të çuditshme që mund t’i gjeni vetëm në Japoni

Prishtinë | 12 Tet 2018 | 16:22 | Nga Ekonomia Online

Të gjitha faktet që lidhen me Japoninë tregojnë se ky vend është nga një univers paralel.

Aty mund të gjesh një makinë larëse portative, një televizor transparent dhe shumë gjëra që vendet e tjera kurrë nuk i kanë parë., njofton Klan Kosova.

Nëse jeni të interesuar t’i dini këto shpikje interesante, lexoni këtë artikull!

Hedhëse gjalpi

Një lavaman për të kursyer ujin

Sistem alarmi për laptopë

Mbajtëse tabletësh

Maus për kompjuter

Inteligjenca artificiale që analizon gjendjen e shoferit

Televizor transparent

Ombrella për kokë

Frigorifer që vjen te ju kur e thirrni

 

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme