Studenti 19-vjeçar vritet pasi hipi në makinën e gabuar

Prishtinë | 21 Sht 2022 | 11:05 | Nga Ekonomia Online

Një student i Universitetit të Tampës u qëllua për vdekje nga një shofer pasi ai aksidentalisht hipi në makinën e gabuar duke menduar se ishte e tij pas festës së ditëlindjes së tij të 19-të.

Carson Senfield, nga Buffalo, Nju Jork, u qëllua për vdekje në orën 1 të mëngjesit të së shtunës, kur ai hyri gabimisht në automjetin e të huajit, por deri më tani vrasësi i paidentifikuar nuk është arrestuar.

Adoleshenti u shpall i vdekur në vendngjarje në Tampa, Florida, dhe shoferi i paidentifikuar po bashkëpunon me policinë, transmeton

Të ngjashme