Sulm në një bar të Brazilit, 11 të vdekur

Prishtinë | 20 Maj 2019 | 09:25 | Nga Ekonomia Online

Një grup i armatosur ka qëlluar mbi pronarët e një bari në Belem të Brazilit, kështu duke vrarë 11 persona dhe duke plagosur një tjetër.

Anëtarët e këtij grupi të armatosur po mbanin maska për të mbuluar fytyrat e tyre para se ta kryenin sulmin vdekjeprurës, shkruan Euronews.

Ende nuk dihen motivet e këtij sulmi dhe autoritetet braziliane nuk kanë arritur ta identifikojnë ndonjë të dyshuar për këtë sulm.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme