Sulm në një qendër tregtare në Shën Petersburg

Prishtinë | 27 Dhj 2017 | 18:32 | Nga

Një eksplodim ka ndodhur në një qendër tregare në Shën Petersburg.

Në rrjetin social “Twitter” janë shpërndarë menjëherë fotografi dhe autoritetet kanë treguar se momentalisht dihet për 10 të lënduar.

Nuk dihet nëse ka viktima dhe ende nuk ka të dyshuar e as nga kush mund të jetë realizuar sulmi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme