Ushtaret qajnë për të, kështu pritet Kim Jong Un kur bën vizita ushtarake

Prishtinë | 25 Nën 2019 | 13:39 | Nga Ekonomia Online

Lideri i Koresë së Jugut, Kim Jong Un u fotografua i rrethuar nga një grup ushtarakesh, të cilat shihen duke qarë.

Fotoja është bërë në Korenë e Veriut, gjatë vizitës së liderit të këtij vendi. Kim vizitoi dje repartin e grave të Ushtrisë Popullore Koreane, të vendosur në bregdetin jugperëndimor të Koresë.

Gratë, të gjitha të veshura njësoj dhe pothuajse identike janë vendosur rreth liderit, ndërsa ky i fundit buzëqesh para aparatit fotografik.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme