Vijnë ftesat e para tek kosovarët për të qenë pjesë e Lutjeve të Mëngjesit në Washington (FOTO)

Prishtinë | 12 Dhj 2018 | 10:06 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump edhe këtë herë do të jetë nikoqir i personaliteteve të shumta nga e mbarë bota, për të shënuar Mëngjesin e Lutjeve 2019.

Në mesin e tyre, tashmë kanë arritur edhe ftesat e para për kosovarët për të qenë pjesë e kësaj ngjarje të mëngjesit të 8 shkurtit.

Sikurse dhe vitin e kaluar, kosovari nga Theranda, Berat Gegaj përmes disa miqve të tij, ka pranuar ftesën që ai dhe bashkëshrotja e tij edhe kësaj here të jenë pjesë e lutjeve në Washington.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme