Në ditën e fundit të Trumpit si president, vajza e tij fejohet në Shtëpinë e Bardhë

Prishtinë | 19 Jan 2021 | 21:47 | Nga Ekonomia Online

Vajza më e vogël e presidentit amerikan Donald Trump, Tiffany, është fejuar me të dashurin e saj Michael Boulos.

Në ditën e fundit të babait të saj si i pari i SHBA-së, ajo e ka postuar në Twitter një fotografi nga ambientet e Shtëpisë së Bardhë.

“Ka qenë një nder të festoja shumë momente dhe ngjarje historike, si dhe të krijoja kujtime me familjen time këtu në Shtëpinë e Bardhë, por asnjë nga ta nuk ishte kaq i veçantë sa fejesa me të dashurin tim të mrekullueshëm. Ndihem e bekuar dhe e ngazëllyer për kapitullin e ri”, ka shkruar ajo.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme