22-vjeçari plagoset me armë brenda makinës në Tiranë

Prishtinë | 13 Tet 2021 | 08:33 | Nga Ekonomia Online

Një 22-vjeçar është plagosur brenda makinës së tij e cila ishte parkuar tek lulishtja në rrethrrotullimin tek Komuna e Parisit në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 22:35 ku në rrethana ende të paqarta dyshohet se është plagosur me armë zjarri R.B. 22-vjeç.

Në videot e siguruara nga Ora News nga vendi i ngjarjes forca të shumta policie rrethuan zonën me shirit të verdhë dhe ngritën pika kontrolli për kapjen e autorit/autorëve të përfshirë në ngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentin e plotë të saj./oranews.al/

Të ngjashme