AFP publikon pamje nga atmosfera e Krishtlindjeve në Tiranë

Prishtinë | 26 Dhj 2018 | 08:55 | Nga Ekonomia Online

Agjencia franceze e lajmeve AFP ka publikuar foton e realizuar  ku shfaqet plot drita sheshi “Skënderbej”, ku është  ngritur edhe  “Fshati i Festave”, një hapësirë festive ku qytetarët mund të kalojnë kohën dhe të argëtohen.

 “Pamje ajrore e sheshit kryesor të Tiranës ndezur me dekorimet e Krishtlindjeve”, shkruan AFP.

 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme