Aksident i rëndë në Lezhë, vdes një person

Prishtinë | 09 Nën 2019 | 15:36 | Nga Ekonomia Online

Një aksident është shënuar ditën e sotme në afërsi të fshatit Balldre të Lezhës, me pasojë vdekjen e një personi.

Nga informacionet e para bëhet me dije se një automjet është përplasur me një motorr, me pasojë vdekjen e një personi.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po heton mbi zbardhjen e ngjarjes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme