Aksident në autostadën Tiranë-Durrës, autobusi me turistë del nga rruga

Prishtinë | 09 Kor 2019 | 12:39 | Nga Ekonomia Online

Një aksident ka ndodhur sot rreth mesditës në autostadën Tiranë-Durrës, ku është përfshirë një autobus me turistë.

Ngjarja ka ndodhur në Maminas, ndërsa siç shihet nga pamjet autobusi ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore të autostradës.

Nga përplasja është dëmtuar pjesa e përparme e autobusit, ndërsa nuk raportohet për njerëz të lënduar.

Të ngjashme