Aksidenti me dy të vdekur në Elbasan, arrestohet 25 vjeçari

Prishtinë | 23 Dhj 2019 | 09:00 | Nga Ekonomia Online

Një 25 vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit në lidhje me aksidentin e djeshëm me dy viktima.

Arrestimi i tij u bë pasi duke drejtuar mjetin tip “Audi”, në aksin rrugor Elbasan- Cërrik, në fshatin Shirgjan, Elbasan, është përplasur me motoçikletën, dhe për pasojë kanë humbur jetën drejtuesi i motoçikletës shtetasi E.D., 35 vjeç, dhe pasagjeri i motoçikletës shtetasi F.Q., 56 vjeç, banues në fshatin Shirgjan, Elbasan, raporton Tch

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme