Basha në Kuvend: Jeni të poshtër si dreqi dhe bëni budallenjtë si gomari

Prishtinë | 20 Dhj 2018 | 10:45 | Nga Ekonomia Online

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e shenjoi kthimin e opozitës në Parlament me tone shumë të larta.

“Jeni të poshtër si dreqi dhe bëni budallenjtë si gomari. Jeni një tufë banditësh. Ne jemi këtu vetëm për studentët”, tha Basha.

Burime nga Partia Demokratike bënë me dije se kjo e sotmja nuk do të jetë seancë normale, shkruan Top Channel.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme