Basha paralajmëron: Nesër, skema e hajdutërisë te Unaza e Re

Prishtinë | 11 Nën 2018 | 18:30 | Nga Ekonomia Online
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka paralajmëruar se nesër do të zbulojë me fakte dhe dokumenta “skemën e hajdutërisë te Unaza e Re”.
“Kryehajduti për të mbushur xhepat e tij nuk ndalet para lotëve të fëmijëve, as para shtëpive të njerëzve dhe as para simboleve kombëtare. Pse u hoq Shqiponja? Ç’aferë fshihet pas shkatërrimit të 300 shtëpive te Astiri? Nesër me fakte e dokumenta skema e hajdutërisë te Unaza e Re”, shkruan Basha në Twitter.
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme