Bie në gropën me serë, vdes 68-vjeçarja

Prishtinë | 20 Gus 2019 | 12:07 | Nga Ekonomia Online

Një e moshuar ka gjetur vdekjen aksidentalisht paraditen e kësaj të marte.Ngjarja ka ndodhur  rreth orës 10:15, në fshatin Zharrëz, ku shtetasja N.K, 68 vjeçe, duke u dhënë ushqim shpendëve dyshohet se ka rënë në një gropë me serë.

Si pasojë e kësaj, gruaja ka ndërruar jetë pasi nuk ka mundur që të dalë prej andej. Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje.

Të ngjashme