Detaje për vdekjen e katëvjeçarit që u gjet në një kanal në Tiranë

Prishtinë | 01 Mar 2020 | 14:36 | Nga Ekonomia Online

Rreth orës 12:15, në Shkozë të ditës së sotme në një kanal kullues në afërsi të banesave sociale dhe ngjitur me lumi e Lanës është gjetur i dekompozuar fëmija me iniciale K.H, katër vjeç.

Katër vjeçari ishte denoncuar nga prindërit si i humbur mbrëmjen e datës 17 shkurt 2020 , njofton Top=Channel.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe njoftojnë se po vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se është mbytur aksidentalisht.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme