Dy ditë para protestës, Basha: Të bashkohemi për familjet dhe fëmijët tuaj

Prishtinë | 06 Kor 2019 | 12:06 | Nga Ekonomia Online

Më 8 korrik është paralajmëruar protesta e ardhshme e opozitës shqiptare.

Dy ditë para protestës kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka publikuar një videomesazh ku i ka ftuar të gjithë shqiptarët të bashkohen për familjet dhe fëmijët e tyre.

Më poshtë videoja e plotë:

Të hënën #8korrik në ora 20:00, bashkohemi të gjithë në Tiranë kundër diktaturës së krimit, bashkohemi në mbrojtje të lirisë dhe dinjitetit, bashkohemi kundër bandës që grabit gjithçka, bashkohemi për familjet dhe fëmijët tuaj, për #ShqipëriaSiEuropa! Asnjë hap pas! #RamaIk

Gepostet von Lulzim Basha am Samstag, 6. Juli 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme