Dy të vrarë në një kazino, afër kufirit të Kosovës

Prishtinë | 15 Shk 2020 | 12:43 | Nga Ekonomia Online

Sot në mëngjes ka ndodhur një ngjarje e rëndë në kazinon “Vegas” 12 km larg Bllacës ku mbetën të vrarë dy persona, afër kufirit Kosovës – Maqedoni Veriore.

Katër persona të armatosur me kallashnikov kanë hyrë ta grabisin kazinon.

Ata kanë vrarë njërin prej sigurimit të kazinos dhe një tjetër i cili për momentin po luante në një aparat, transmeton Indeksonline

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme