Familja Mbretërore Shqiptare prezanton Princeshën e re Geraldinë

Prishtinë | 31 Tet 2020 | 13:33 | Nga Ekonomia Online

Princ Leka dhe Princesha Elia Zaharia-Zogu, u bënë prindër për herë të parë disa ditë me parë.

Çifti mbretërorë mirëpritën në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan pas emrit të Mbretëreshës, Geralindë.

Familja Mbretërore Shqiptare kanë realizuar setin e parë fotografik, disa imazhe të të cilit i kanë ndarë me ndjekësit në rrjetin social Facebook, Elia.

Princesha Elia teksa ka publikuar fotografitë ka treguar edhe për ndjesinë e të bërit prind si “një mrekulli nga Perëndia që ajo dhe Leka tashmë po e shijojnë”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme