Flet Lulzim Basha: PD sot ka vetëm një armik

Prishtinë | 10 Sht 2021 | 11:01 | Nga Ekonomia Online

Në një ditë të mbushur me tension dhe me sytë e mbështetësve demokratë të drejtuar nga ai, Lulzim Basha ka qenë i kursyer për t’i dhënë përgjigje në lidhje me akuzat që i erdhën nga Sali Berisha.

Basha e ka përcjellë situatën me pak fjalë: “Ka vetëm një armik dhe ai është Edi Rama”, ka thënë Basha për gazetarët që i kërkuan një prononcim.

Ai ka refuzuar që të tregojë nëse ka pasur presione për të përjashtuar nga grupi i PD-së, Sali Berishën, raporton Lapsi.al.

Të ngjashme