Gjendet i mbytur një person në plazhin e Shëngjinit

Prishtinë | 02 Sht 2019 | 09:40 | Nga Ekonomia Online

Një person është mbytur mëngjesin e sotëm në Shëngjin. Nga të dhënat paraprake mësohet se viktima është Besnik Marlika, nga Kruja.

Policia është njoftuar nga pushuesit, te cilët kanë nxjerrë trupin e pajetë në breg.

Sipas familjarëve viktima Besnik Marlika nga Kruja, 78 vjeç vuante nga diabeti, dhe pak minuta pasi është futur në det dyshohet të ketë humbur ndjenjat dhe ka pësuar infarkt.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme