Helmohet çifti në Librazhd, vdes nusja 19 vjeçare

Prishtinë | 13 Dhj 2019 | 10:47 | Nga Ekonomia Online

Fshati Xhyrë i Librazhdit të Shqipërisë është tronditur nga një ngjarje e rëndë.

Një çifti i sapomartuar (saktësisht, dyshja e kurorëzoi dashurinë të dielën e javës që lamë pas) është helmuar, nga ku nusja ka ndërruar jetë e ndërsa bashkëshorti nddohet në reanimacion në Elbasan.

Bëhet fjalë për 19 vjeçaren Rozarta Agron Hajdari dhe 27 vjeçarin Olsi Dilaver Hjadari, raporton Tch.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërkohë që paraprakisht dyshohet se janë vetëhelmuar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme