I plagosuri në Yzberisht të Tiranës është jashtë rrezikut për jetë

Prishtinë | 20 Jan 2019 | 09:43 | Nga Ekonomia Online

Një 20-vjeçar u plagos me armë mbrëmë në zonën e Yzberishtit në Tiranë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 17 e 40 ku pas një konflikti të çastit është plagosur me armë zjarri në këmbë i riu K. Sh.

Mediat në Shqipëri thonë se sipas Policisë viktima është jashtë rrezikut për jetën në spital po ashtu ata thonë se kanë identifikuar autorin dhe po punojnë për kapjen e tij.

Të ngjashme