Kapen dy persona me heroinë në Gostivar

Prishtinë | 09 Shk 2019 | 13:05 | Nga Ekonomia Online

Policia në Gostivar ka privuar nga liria personat V.A. (45) nga fshati Negotinë i Gostivar dhe J.T. (38) nga qyteti i Gostivarit, për shkak se pas kërkimit, personat në fjalë janë kapur me heroinë.

Personat, siç u njoftua sot nga Ministria e Brendshme, janë ndaluar në stacionin e policisë në Gostivar për të vazhduar procedurat e mëtutjeshme, shkruan portalb.mk.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme