Kreu i LSI-së: Shpresoj të jetë proces i qetë, jemi popull i mençur

Prishtinë | 25 Qer 2017 | 09:49 | Nga

Kryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka votuar në njësinë nr. 5. Gjatë fjalës së tij pas votimit Vasili pasi ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fiter Bajramit, ka bëri thirrje që të dita e sotme të jetë e qetë.

“Në radhët të parë, do doja të uroja Gëzuar Bajramin. Shpresoj të jetë një proces i qetë, të kemi maturën e duhur dhe të jetë një proces i mençur dhe një votim i mençur”, tha Vasili.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme