Kuksiani gjen portofolin e mbushur me euro dhe e dorëzon (Foto)

Prishtinë | 12 Kor 2017 | 11:36 | Nga

Një veprim i rrallë dhe për t’u marrë shembull nga të gjithë është raportuar nga Pogradeci. Një qytetar ka gjetur portofolin e një qytetari gjerman dhe e ka kthyer pas të paprekur.

Portofoli kishte brenda 1 100 euro dhe dokumentet e gjermanit, patentë, kartë ID e pasaportë. Qytetari në fjalë quhet Azem dhe është me origjinë nga Kukësi, transmeton syri.

Azemi u bë lajm në vitin 2014-të kur INUK i prishi lokalin që ai kishte ndërtuar buzë liqenit të Ohrit, teksa qëndroi brenda ndërtesës i ngujuar për 2 ditë me radhë bashkë me familjen sepse pretendonte se shteti nuk e kishte dëmshpërblyer për vlerën reale të pronës.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme