Lushnje: 51 vjeçari arrestohet për veprime të turpshme me vajzën 12 vjeçare

Prishtinë | 12 Sht 2020 | 12:22 | Nga Ekonomia Online

Një tjetër ngjarje tronditëse ka ndodhur në Shqipëri.

Pas abuzimit seksual të një 46-vjeçari me një vajzë të mitur në Pogradec, rasti tjetër ka ndodhur në Lushnje.

Policia ka arrestuar një burrë 51-vjeçar, i cili dyshohet se ka bërë veprime të turpshme ndaj një vajze 12-vjeçare.

Sipas informacioneve 51 -vjeçari ishte shofer i kombibusit në linjën Lushnje-Bubullimë dhe në kohë të ndryshme ka ngacmuar vajzen.

Kjo e fundit së bashku me familjarët e saj e kanë denoncuar në polici të dyshuarin

Të ngjashme