Lushnje, grabiten 10 milionë lekë në argjendari

Prishtinë | 20 Jan 2019 | 12:30 | Nga Ekonomia Online

Në Lushnje është grabitur një argjendari në orët e para të mëngjesit të sotëm në Lushnje.

Sipas të dhënave të para, raportohet se shuma e vjedhur kap vlerën e 10 milionë lekëve të reja.

Mediat në Shqipëri raportojnë se katër persona kanë marrë shumën e parave dhe më pas janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme