“Më e mirë nëna se e bija”, Erion Veliaj e komplimenton nënën e Dua Lipës

Prishtinë | 23 Kor 2021 | 14:49 | Nga Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa është duke qëndruar në Tiranë, raporton Gazeta Express.

Së bashku me të janë parë edhe familjarët e saj e i dashuri i të njejtës.

Pas takimit me kryeministrin shqiptar, Edi Ramën, Dua Lipa dhe ekipi që po e shoqëron janë takuar edhe me Erion Veliaj, kryebashkiakun e Tiranës.

Veliaj i ka bërë disa dhurata për mysafirët e tij.

Ai i ka bërë një dhuratë edhe nënës së Dua Lipës.

Velijaj e ka komplimentuar nënën e këngëtares me famë botërore për pamjen duke i thënë “më e mirë e ëma, se sa e bija”.

blob:https://www.facebook.com/14fa75df-f182-427c-9778-ed1e71d73f55

Të ngjashme