Meta: Të mos tjetërsohet asnjë votë gjatë numërimit

Prishtinë | 26 Pri 2021 | 10:22 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka bërë thirrje që asnjë votë të mos tjetërsohet gjatë procesit të numërimit.

Meta në Facebook bën apel që të ruhet qetësia deri në shpalljen e rezultateve.

Presidenti shton se çdo votë në kuti do të numërohet dhe rinumërohet deri në fund.

“Asnjë votë të mos tjetërsohet në procesin e numërimit”, shkruan Meta.

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/posts/3968345653211678
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme