Momenti kur 25 vjeçari kapet në flagrancë duke vjedhur në një supermarket në Vlorë

Prishtinë | 14 Jan 2022 | 16:58 | Nga Ekonomia Online

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Vlorë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Vjedhja”, shtetasin A. C.(K)., 25 vjeç, banues në lagjen “10 Korriku”, pasi ka vjedhur disa produkte ushqimore, në një market, në lagjen “Pavarësia 2”.

Nga veprimet hetimore dyshohet se ky shtetas, në datat 16.12.2021, 20.12.2021, 05.01.2022 dhe 07.01.2022, ka vjedhur produkte të ndryshme në disa markete dhe në një dyqan rrobash.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme