Ngjarje e rëndë në Vlorë, i riu plagos me thikë nënën dhe një person tjetër

Prishtinë | 18 Maj 2019 | 13:52 | Nga Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë vjen nga qyteti i Vlorës.

Policia ka vënë në pranga një 26-vjeçar, pasi ka plagosur me thikën nënën e tij dhe një person tjetër.

Specialistët për  Hetimin e Krimit pranë Komisariatit të Policisë Vlorë pas konsultimit me Prokurorin, arrestuan G.M., 26 vjeç, banues në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike të 26-vjeçarit.

I riu po hetohet Prokuroria e Vlorës për veprat penale “Dhunë në familje” dhe “Plagosje e lehtë me dashje”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme