Një 14 vjeçare bie nga dritarja në Tiranë

Prishtinë | 26 Gus 2020 | 09:34 | Nga Ekonomia Online

Në mesnatë, një 14 vjeçare ka rënë aksidentalisht nga dritarja e tualetit të banesës në Tiranë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 00:10, në rrugën e “Durrësit” dhe bëhet fjalë për shtetasen me iniciale R. H, 14-vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme