Një i vrarë dhe dy të plagosur në Tiranë

Prishtinë | 05 Tet 2018 | 08:22 | Nga Ekonomia Online

Një person është vrarë dhe një tjetër është plagosur, mbrëmë në ish-bllok të Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur në një nga lokalet e kësaj zone.

Mësohet se një nga të plagosurit është Ervis Martini, një emër i përmendur edhe më herët për problemet me drejtësinë.

Të njëjtat burime thonë se ai është jashtë rrezikut për jetën.

Forca të shumta të policisë ndodhen në vendin e ngjarjes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme