Një tjetër pushues humb jetën në bregdetin shqiptar

Prishtinë | 13 Gus 2019 | 12:51 | Nga Ekonomia Online

Ndërron jetë një tjetër pushues në bregdetin shqiptar.

Policia bën me dije se shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë.

Më datë 13.08.2019,rreth orës 10:40 në Spille, shtetasi GJ. V rreth 73 vjeç, pushues, është futur në det dhe dyshohet të ketë pësuar arrest kardiak për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi Hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Të ngjashme