Parkon veturën në hekurudhë dhe hyn për të pirë kafe, treni godet veturën

?????????????????????????????????????????????????????????
Tiranë | 17 Mar 2018 | 11:47 | Nga

Në Shqipëri, të paktën në Tiranë, gjetja e një vend parkimi është makth më vete. Por çmenduria e radhës regjistrohet në Urën e Dajlanit në Durrës.

Shoferi i një Benzi ka parkuar makinën mbi shinat e trenit, duke pirë qetësisht kafen në një lokal aty pranë, shkruan TCH.

Por mesa duket nuk e ka shijuar dot kafen deri në fund. Në momentin që makina ka qenë mbi shina, ka kaluar treni i linjës, duke e marrë para.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme