Përfundojnë punimet e mbikalimit të rrugës së aeroportit të Kukësit

Prishtinë | 06 Shk 2022 | 12:47 | Nga Ekonomia Online

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë të ditur se kanë përfunduar punimet e mbikalimit të rrugës së aeroportit të Kukësit.

Ai ka publikuar edhe një video me pamje të marra nga droni.

“Mirëmëngjesi dhe me mbikalimin e përfunduar të rrugës së aeroportit të Kukësit, gati për flukset që do të sjellë së shpejti programi i fluturimeve të kontraktuara tanimë, ju uroj një të diel të paqtë”, ka thënë Rama.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme