Pse u takuan me mëngjes Vuçiq dhe shefi i UNMIK-ut?

Prishtinë | 07 Tet 2021 | 09:59 | Nga Ekonomia Online

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, u takua mëngjesin e sotëm me shefin e UNMIK-ut në Kosovë, Zahir Tanin.

Vuçiq e bëri të ditur informatën për takim në llogarinë e tij në Instagram “buducnostsrbijeav” (E ardhmja e Serbisë), së bashku me fotot e takimit, raporton Tanjug.

Siç shihet në fotografi në takimin për të cilin nuk janë dhënë detaje se çka është folur, ishte i pranishëm edhe drejtori i Zyrës Serbe për Kosovën, Petar Petkoviq.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme