Qëllohen me armë zjarri dy vëllezër në Elbasan, njëri vdes

Prishtinë | 01 Kor 2019 | 09:52 | Nga Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në Elbasan. Dy vëllezër janë qëlluar me armë zjarri.

Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Murras në Elbasan, ku në rrethana ende të panjohura janë plagosur shtetasit Klevi Baho 22 vjeç dhe Sandër Baho 29 vjeç.

Si pasojë e plagëve të marra, shtetasi Klevi Baho ka ndërruar jetë rrugës për në spital, ndërsa vëllai i tij Sandër Baho ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia bën më dije se ka ngritur një grup të posaçëm hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme