Rrëzohet mbi bordurë, vdes 48 vjeçari në Vlorë

Prishtinë | 25 Dhj 2021 | 16:45 | Nga Ekonomia Online

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë. Policia njofton se një 48 vjeçar ka humbur jetën, pasi është rrëzuar mbi një bordurë.

“Më datë 25.12.2021, rreth orës 14:30, në lagjen “24 Maji”, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar mbi një bordurë dhe si pasojë ka ndërruar jetë shtetasi G. M., 48 vjeç”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./T Ch/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme