Sherr me thika në Vlorë, plagoset një person

Prishtinë | 11 Sht 2019 | 10:58 | Nga Ekonomia Online

Një person ka mbetur i plagosur pas një sherri mes të rinjve në rrugën “Transballkanike” në qytetin e Vlorës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 04:30, ndërsa shkaqet e saj janë ende të paqarta.

Burime nga spitali kanë bërë të ditur se një person ka mbërritur i lënduar me plagë të shkaktuara nga mjete prerëse dhe i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme