Shqipëria publikon ‘listën e zezë’, këto janë personat më të kërkuar 

Prishtinë | 16 Dhj 2018 | 15:21 | Nga Ekonomia Online

Policia e Shtetit ka bërë të njohur ditën e sotme emrat e më të rrezikshmëve, që rezultojnë të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale.“Ja personat më të kërkuar nga Policia në qarkun Lezhë. Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo aplikacionin “Komisariati dixhital”, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, thuhet në njoftimin e Policisë Shtetit.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme