Sulmohet seksualisht një grua në Skenderaj

Prishtinë | 29 Jan 2022 | 11:06 | Nga Ekonomia Online

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës se është sulmuar seksualisht nga një person.

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Lajm i rëndësishëm për ata që synojnë të doktorojnë në Universitetin e Pri…

Evo kako pametni čiste svoje krvne sudove i zašto bi trebao i ti!
Rasti ka ndodhur në Skenderaj.

“Skenderaj NN – NN. Viktima femër kosovare ka njoftuar se ishte sulmuar seksualisht nga dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme